Závěsy ostatní

Vyhledané produkty: 12 z 27

Filtruj według

Cena
295 924
Producenci
więcej... mniej
Velikost
więcej... mniej
Barva
więcej... mniej

Zamów przez telefon +48 +420 558 080 021

Nevíte si rady s výběrem?
Rádi Vám poradíme!

Chat z konsultantem kliknij aby rozpocząć

Konsultanci są dostępni w godzinach: Pon - Pt: 8 - 18 / Soboty: 9 -14

Závěsy ostatní

Závěsy ostatní jsou důležitou součástí designu interiérů, domácích, kancelářských a veřejných. Interiér bez záclon, jako pravidlo, zdá vizuálně neúplná, a máme pocit, že něco postrádá. Mezi tím, závěsy mají velký význam nejen z hlediska estetického dokončení prostor, ale také slouží funkční charakter. Jejich praktické využití umož...

Závěsy ostatní

Závěsy ostatní jsou důležitou součástí designu interiérů, domácích, kancelářských a veřejných. Interiér bez záclon, jako pravidlo, zdá vizuálně neúplná, a máme pocit, že něco postrádá. Mezi tím, závěsy mají velký význam nejen z hlediska estetického dokončení prostor, ale také slouží funkční charakter. Jejich praktické využití umožňuje ochranu před uciążliwymi slunečních paprsků, ale také získání pocitu větší intimity ve svém bytě. V našem obchodě můžete najít velmi velký výběr elegantních závěsů s принтом, aby každý úspěšně moci najít nabídky kolekce, které jsou ideální pro vaše potřeby a podmínek interiéru.

Závěsy typu špagety

Záclony špagety - to je nestandardní řešení, které se těší širokému zájmu u lidí, kteří mají rádi nekonvenční akcenty v designu svých interiérů. V našem obchodě Swiatdekoracji.pl připravili jsme pro vás atraktivní nabídku záclon špagety, které se stanou velkolepé doplňkem každé domácnosti. Záclony špagety se skládají z volně visící sznureczków przytwierdzonych malého kusu тесемки nebo materiálu. Jejich výhodou je, že neomezují přístup světla do místnosti a umožňují získat jasný estetický efekt. Je to atraktivní způsob, jak vyzdobit okna v obývacím pokoji. Mohou plynule ohýbat, vytvářet vesmíru nebo být krásně upięte pomocí dekorativních konzol.

Závěsy v romantickém stylu

Alternativou pro nádherné záclony špagetové, stejně jako tradiční jsou krajkové záclony. Jsou velmi jemné a vzdušné, díky čemuž se skvěle hodí pro ženské interiéry nebo pro pokoje malých princezen. Romantické vzory кружевных záclon poskytují vynikající vizuální efekt a zároveň vypadají velmi stylově díky nadčasové, univerzální charakter motivu krajky. Krajkový závoj bude vypadat skvěle v tradičních oken a ажурная forma bude tak, že světlo bude přes ni jemně pronikat, vytváří v interiéru útulnou a zároveň zábavná atmosféra.

Panelových záclony

Panelových závěsy - to je řešení pro ty, kteří si cení moderní řešení. V našem sortimentu najdete praktické závěsy na panelech , které představují zajímavou alternativu pro tradiční záclony marszczonych a оборку na okraji. Výhody záclon na pásu karet , který umožňuje uzavřít také větších rozměrů, vlastní skleněných ploch, ale také na volnou regulací intenzity světla, které přišly přes místnost. Panely jsou velmi funkční řešení, tak jak je představují velkolepé dekorace interiéru.

Záclony nitkowe

Záclony nitkowe to je další nestandardní nabídka pro ty, kteří ocení zajímavé aranžmá okna v jejich interiérech. Takové rozhodnutí bude skvěle vypadat v kuchyni, v obývacím pokoji, ale také v průchodech mezi místnostmi. Představují neboť je zábavný způsob, jak se vymezuje dvou různých interiérů. Záclony prameny poskytují velké pole pro manévrování v oblasti zdobení oken. Může být, každý, volně ložené, která vám umožní hrát, proniká dovnitř světlo, ale také napětí s ozdobnou přezkou.

Výhody rolety ostatní:

  • záclony, krajky jsou jemné a vzdušné
  • ажурная tvar záclon кружевных vytváří útulnou atmosféru
  • panelových závěsů, jsou moderním řešením,
  • představují zajímavou alternativu pro tradiční záclony
  • záclony nitkowe jsou ideálním řešením, v kuchyni, v obývacím pokoji a i v přechodech mezi místnostmi

Záclony, závěsy , které jsou v naší nabídce, jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tkaniny, a také se vyznačuje jejich přesné provedení, krásně zapadají. Ve svém sortimentu máme širokou škálu moderních a elegantních závěsů Eva Minge a závěsy Pierre Cardin z nejnovější kolekce. Závěsy na kontrolních kroužky a závěsy na бретельках snadné použití.Přečtěte si více