Rohože

Vyhledané produkty: 12 z 165

Filtruj według

Cena
90 1295
Producenci
więcej... mniej
Velikost
więcej... mniej
Barva
więcej... mniej

Zamów przez telefon +48 +420 558 080 021

Nevíte si rady s výběrem?
Rádi Vám poradíme!

Chat z konsultantem kliknij aby rozpocząć

Konsultanci są dostępni w godzinach: Pon - Pt: 8 - 18 / Soboty: 9 -14

Rohože – nezbytný prvek každé domácnosti

Rohože i když by se zdálo, docela neatraktivní z důvodu malé velikosti, na rozdíl od расхожему názoru, mají v sobě velký význam dekorační do interiéru, ale je také velmi praktické v souvislosti s produktivitou. Rohože jsou vhodné jak do vstupní haly, koupelny, tak i na spletité balkonových. Kromě toho, ž...

Rohože – nezbytný prvek každé domácnosti

Rohože i když by se zdálo, docela neatraktivní z důvodu malé velikosti, na rozdíl od расхожему názoru, mají v sobě velký význam dekorační do interiéru, ale je také velmi praktické v souvislosti s produktivitou. Rohože jsou vhodné jak do vstupní haly, koupelny, tak i na spletité balkonových. Kromě toho, že jsou zajímavým prvkem vybavení pokojů, v dětských a mládežnických, tak i kancelářských prostor. Rohože lze použít v mnoha užitečnými způsoby. Je však třeba dbát na to, aby byly v souladu s přijatými v různých stylech, v prostorách domácností a kancelářských prostor, který má velký význam pro přenos estetických kvalit.

Rohože pro koupelny – základem je prostředí každé koupelny

Koupelna interiér je typické byly utilitární. Proto bychom se měli starat o to, aby bylo čisté a funkčně zařízen, takže jsme se v něm pohodlně každý den. V koupelnách, spíše neplatí klasických dekorativních tvarů, takže je to skvělý způsob, jak ji ozdobienie použít pro tento ručníky a koberečky, které by měly být se sebou v souladu a odpovídají stylově, tak i z hlediska kompozice, mix barev. Rohože pro koupelny hrají významnou roli jak v oblasti dekorativní, tak byly utilitární. Doplňují estetiku koupelny a jen přijde obleva její hrubý, sanitární image tím, že její místo przytulniejszym a pohodlnější. Kromě toho, že slouží jako izolace od chladu podlahy, takže stát na nich holé nohy necítí nepohodlí, ale příjemné teplo a měkkost.

Rohože pro koupelny, musí kromě toho estetiky také mít bezchybnou pevností a odolností na útrapy každodenní provoz ve specifických podmínkách. V koupelně každý den, hodně se děje, a panovat různé teploty a vysoká vlhkost vzduchu. Rohože mají za úkol absorbovat vodu, která neproudí, pokud jsme se na nich po koupání. Proto je nezbytné, aby byly odpovídajícím způsobem savé, ale zároveň vzdušný, aby mohly rychle vyschnout. Pochopení těchto požadavků k těmto drobným prvkům zařízení s okolním prostorem vanou, jsme se postarali o naplnění našeho sortimentu v této sekci, pouze nejlepší kvalitu výrobků. Námi nabízené rohože pro koupelny jsou velmi odolné v provozu, stejně jako vliv vlhkosti. Jejich barvy a vzory, není płowieją pod vlivem častého mytí a vlhkosti v interiéru koupelny.

Podložky pod dekorativní v ostatních interiérů

I přes to, že nejpopulárnější rohože pro koupelny, je to malé verze koberců je ideální také v jiných interiérech kancelářských a domácích. Zvláště užitečné budou do vstupní haly, tak jak se vám zastavit v této místnosti, špínu z bot a není roznoszeniu jej po zbytku místností. Rohože pro předsíně by měl být odolný a mít krátké vlasy, aby bylo snadné je neustále čistit. Rohože jsou užitečné také v salonech jako dekorativní prvky. Dokonale budou vypadat jako dekorace pod konferenční stolek, stejně jako výstup na balkon nebo terasu.Přečtěte si více