Listy

Vyhledané produkty: 12 z 604

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
163 670
Producenci
więcej... mniej
Velikost
więcej... mniej
Barva
więcej... mniej

Zamów przez telefon +48 +420 558 080 021

Nevíte si rady s výběrem?
Rádi Vám poradíme!

Chat z konsultantem kliknij aby rozpocząć

Konsultanci są dostępni w godzinach: Pon - Pt: 8 - 18 / Soboty: 9 -14

Listy špičkové kvality pro zdravý spánek

Závoj je nezbytnou součástí výbavy každého lůžkoviny a provedení sypialnianej. I přes to, že jejich význam je především zátěž, je to efektní a elegantní vzhled má také velký význam. Prostěradlo, tak to stojí za to vyzvednout a to jak z pohledu vysoké kvality, druhu a pečlivé provedení, ale i estetiky. Dík...

Listy špičkové kvality pro zdravý spánek

Závoj je nezbytnou součástí výbavy každého lůžkoviny a provedení sypialnianej. I přes to, že jejich význam je především zátěž, je to efektní a elegantní vzhled má také velký význam. Prostěradlo, tak to stojí za to vyzvednout a to jak z pohledu vysoké kvality, druhu a pečlivé provedení, ale i estetiky. Díky tomu, že to bude odpovídat ložního prádla sypialnianej a designu celého interiéru. Připravily naše nabídka ložního prádla s gumou jsme se postarali o všechny tyto aspekty, aby mohli uspokojit potřeby a očekávání i nejnáročnější hosty, kteří chtějí pracovat v každém detailu.

Listy v naší nabídce

V této sekci našeho internetového obchodu Swiatdekoracji.pl najdete bohatý výběr ložního prádla. Nicméně, všechny tyto vlastnosti se spojují takové vlastnosti, jako je:

 • vysoce kvalitní tkaniny,

 • pečlivé provedení s použitím nejlepších pramenů,

 • trvanlivost,

 • odolnost na použití,

 • odolné barvy,

 • lehkost,

 • jemný a bezpečný pro pokožku.

Výběrem z naší nabídky, staráme se o dodržování vysokých standardů našich výrobků a estetiku, která bude pokračovat. Naše listy, které nejsou vystaveny deformaci, a také płowieniu barev, díky čemuž mohou sloužit po dlouhou dobu, i přes časté praní a sušení na slunci. Připravili jsme pro vás bohatý výběr modelů, barev, ale také druhů ložního prádla-jersey, aby se každý mohl vybrat model, ideální pro vaše potřeby a očekávání.

Listy bavlna a zdravý spánek

Zdravý spánek je základem života každého z nás. Proto stojí za to vynaložit veškeré úsilí, aby v noci zajistit sebe a své nejbližší nám lidem vhodné podmínky pro spánek. Jen o den budeme moci vychutnat dobré pohody, pocitem efektivní relaxaci, stejně jako se zabránilo zdravotním problémům. Za tímto účelem je třeba vybavit nejen v posteli, s odpovídající kostrou a matrace, ale také kvalitní ložní prádlo, které se skládá také prostěradlo s gumičkou. Výběru závoj pro její ložnice, vezměte prosím na vědomí, že je vyroben z prodyšné bavlny, a že má příjemné na dotek strukturu. Prostěradlo má, neboť přímý kontakt s kůží, takže to musí být pro ni bezpečné. To je důvod, proč v našem obchodě najdete pouze kvalitní listy, z tkaniny s prodyšné konstrukce, které poskytují dostatečnou cirkulaci vzduchu a nezpůsobuje nadměrné pocení kůže. Díky tomuto noc przespana na takovém zařízení bude pohodlné, a pleť bude odpočatá a hygienické.

Ideální простынь s gumičkou :

 • esteticky vybrány pro zbytek prvků lůžkoviny a interiérového designu,

 • bezpečné pro kůži,

 • vzduchový,

 • odolné a vydrží časté praní v pračce.

Správnou velikost listy

Výběr простынь , by měly věnovat pozornost nejen na to, co je esteticky v souladu s ložním prádlem, ale také je vyroben z vysoce kvalitní bavlny. Je také důležité zvolit správnou velikost, aby se zsuwało z postele, nebo aby se dělaly nepříjemné záhyby tkaniny na povrch matrace. Velikost listy добрать, tak co do velikosti, charakterizované postel nebo konkrétní matrace.Přečtěte si více